fbpx
45-323 Opole ul. Wieluńska 21

Witamy na stronie Przedszkola Paprotka

Oferta Przedszkola Paprotka w Opolu

Szanowni Państwo,

Przygotowaliśmy ofertę usług, która, w naszej ocenie, w największym stopniu jest zgodna z aktualnymi potrzebami rodziców. W warunkach dynamicznie zmieniającej się sytuacji rodzin, które korzystają z naszych usług jesteśmy gotowi codziennie w sposób profesjonalny i rzetelny świadczyć usługi na najwyższym poziomie jakości. Zdajemy sobie sprawę jak trudnym zadaniem jest sprostać wysokim wymaganiom związanym z tworzeniem miejsca bezpiecznego, radosnego, edukacyjnego oraz zapewniającego zdrowy pobyt maluszka.

W naszym przedszkolu znajdziesz m.in. pomoc doradczą

Współpracując ściśle według oczekiwań naszych usługobiorców, świadczymy bezpośrednią pomoc doradczą, proponujemy szeroki pakiet edukacyjny, całodzienne wyżywienie na najwyższym poziomie oraz bezpieczne i higieniczne warunki pobytu.

Wykwalifikowana kadra to atut naszego przedszkola

Dziś posiadając już wiele cennych doświadczeń związanych z prowadzeniem działalności związanej z opieką nad dziećmi do lat trzech, jesteśmy wyspecjalizowaną jednostką z bogatym zapleczem oraz wykwalifikowaną kadrą w pełni zaangażowaną w tworzenie miejsca wyjątkowego dla naszych podopiecznych.

Nauka angielskiego w przedszkolu

Codziennie uczymy języka angielskiego poprzez zabawę. Jeśli dzieci doświadczą, że uczenie się może być przyjemne to wzbudzi się w nich motywacja do kształcenia się na dalszych szczeblach edukacyjnych.
Oferowana przez naszą placówkę forma edukacji pozwala w sposób pełniejszy zrealizować podstawę programową przy tym umożliwiając odkrywanie świata w sposób nieoderwany od rzeczywistości.
Łączy nas wiedza, doświadczenie i pasja. Wspólnie tworzymy miejsce przyjazne dla dzieci.

Przedszkole bez kar i nagród

Jesteśmy przedszkolem bez kar i nagród. Stosujemy lepsze sposoby, aby motywować dzieci do odpowiedniego zachowania. Wspólnie tworzymy zdrowe zasady, a także wyznaczamy bezpieczne granice. U nas nie ma ,,niegrzecznych dzieci”. W sytuacjach trudnych staramy się szukać rozwiązań, a nie winnych. Rozmawiamy z dziećmi o ich emocjach.

Przedszkole bez zabawek

W przedszkolu zabawki tworzymy sami z surowców wtórnych takich jak: elementy natury-szyszki, kamyki, muszelki, pióra oraz niepotrzebne kartoniki, zakrętki, tkaniny. Dzięki temu dzieci poznają nowe formy zabawy rozwijają kreatywność oraz uczą się pracy w zespole. Odchodzimy od sztywnych ram tradycyjnych placówek dając dzieciom możliwość tworzenia, doświadczania i budowania nowych kompetencji, a to dużo więcej niż zajęcia programowe. To nauka sprzyjająca rozwijaniu pomysłowości i kompetencji społecznych.

Z wyrazami szacunku
Bogumiła Masłowska

Aktualności

Niepubliczne przedszkole Opole

Wyprawa przedszkolaków na Wystawę klocków LEGO

Misie, czyli jedna z naszych grupa przedszkolnych wybrała się na niesamowitą przygodę – wystawę klocków LEGO w Gliwicach – Europa Centralna! Nasi mali odkrywcy mieli okazję poznać [...]