fbpx
45-323 Opole ul. Wieluńska 21
Żłobek Opole

Żłobek

Oferta Żłobka Paprotka w Opolu

Oferta, z jaką przychodzi do Państwa Żłobek i Przedszkole Paprotka, to oferta zgodna z wymaganiami rodziców, ale również zapewniająca najwyższy komfort dzieciom. Dzieci mają często problem z aklimatyzacją w nowym otoczeniu, zatem żłobek i przedszkole w jednym budynku to dla nich najlepsze rozwiązanie.

Bogata oferta edukacyjna w naszym żłobku

Dodatkowym atutem naszej placówki jest bogata oferta edukacyjna, zapewniająca rozwój dziecka na każdym etapie rozwoju – zarówno w żłobku, jak i w przedszkolu.

Żłobek Paprotka zapewnia bezpieczne, radosne i przyjazne warunki opieki dla najmłodszych. Nasz żłobek oferuje również zdrowe, całodzienne wyżywienie, dostosowane do potrzeb rozwojowych dziecka.

Żłobek Paprotka a współpraca z Rodzicami

Przez cały okres pobytu dziecka ściśle współpracujemy z rodzicami, służymy im głosem doradczym, wsłuchujemy się w ich oczekiwania, a wszystko to, w imię dobra naszych maluszków.

Żłobek Paprotka – doświadczenie w opiece nad dziećmi

Doświadczenie w prowadzeniu działalności związanej z opieką nad dziećmi, profesjonalna kadra oraz zapał do pracy, to nasz wkład w zapewnienie dzieciom jak najlepszych warunków pobytu w żłobku, a po jego zakończeniu – w przedszkolu, miejscu znanym dziecku od kilku lat.

Żłobek bez zabawek

W starszych grupach żłobkowych zabawki tworzymy sami z surowców wtórnych takich jak: elementy natury-szyszki, kamyki, muszelki, pióra oraz niepotrzebne kartoniki, zakrętki, tkaniny. Dzięki temu dzieci poznają nowe formy zabawy rozwijają kreatywność oraz uczą się pracy w zespole. Odchodzimy od sztywnych ram tradycyjnych placówek dając dzieciom możliwość tworzenia, doświadczania i budowania nowych kompetencji, a to dużo więcej niż zajęcia programowe. To nauka sprzyjająca rozwijaniu pomysłowości i kompetencji społecznych.