45-323 Opole ul. Wieluńska 21
Żłobek Opole

Witamy na stronie Żłobka Paprotka

Szanowni Państwo,

Oferta, z jaką przychodzi do Państwa Żłobek i Przedszkole Paprotka, to oferta zgodna z wymaganiami rodziców, ale również zapewniająca najwyższy komfort dzieciom. Dzieci mają często problem z aklimatyzacją w nowym otoczeniu, zatem żłobek i przedszkole w jednym budynku to dla nich najlepsze rozwiązanie.

Dodatkowym atutem naszej placówki jest bogata oferta edukacyjna, zapewniająca rozwój dziecka na każdym etapie rozwoju – zarówno w żłobku, jak i w przedszkolu.

Żłobek Paprotka zapewnia bezpieczne, radosne i przyjazne warunki opieki dla najmłodszych. Nasz żłobek oferuje również zdrowe, całodzienne wyżywienie, dostosowane do potrzeb rozwojowych dziecka.

Przez cały okres pobytu dziecka ściśle współpracujemy z rodzicami, służymy im głosem doradczym, wsłuchujemy się w ich oczekiwania, a wszystko to, w imię dobra naszych maluszków.

Doświadczenie w prowadzeniu działalności związanej z opieką nad dziećmi, profesjonalna kadra oraz zapał do pracy, to nasz wkład w zapewnienie dzieciom jak najlepszych warunków pobytu w żłobku, a po jego zakończeniu – w przedszkolu, miejscu znanym dziecku od kilku lat.

Żłobei i przedszkole Opole

Czy zabawki muszą być drogie?

Czy zabawki muszą być drogie? Przedszkolaki wiedzą ze wcale nie. Wystarczą kartony, nakrętki, rolki po ręcznikach papierowych, klej, farby oraz dużo wyobraźni której nasze przedszkolaki mają pod [...]

Urząd Miasta Opola udziela dotacji celowej na dziecko objęte opieką w żłobku w wysokości 650zł/miesiąc.

Dofinansowanie przysługuje rodzicom dzieci zamieszkujących teren miasta Opole.

Niepubliczny Żłobek Paprotka na podstawie umowy dot. realizacji praktyk zawodowych dla studentów
Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu jest palcówka szkoleniową.