fbpx
45-323 Opole ul. Wieluńska 21
Żłobek Opole

Promocja „Razem Raźniej”.

Drodzy Rodzice Maluchów uczęszczających do naszego żłobka!
Od 1 września 2017r. rusza promocja „Razem Raźniej”. Rodzice polecający skutecznie naszą placówkę otrzymują za każdą podpisaną umowę upust w wysokości 100zł/m-c do 31.08.2018r.

Regulamin promocji:

1. Promocja obejmuje rodziców, którzy mają podpisaną umowę o świadczenie usług żłobkowych z Niepublicznym Żłobkiem Paprotka.
2. Promocja polega na przekazaniu kuponu rabatowego „czesne w pierwszym miesiącu 0 zł”, który upoważnia do zniżki w postaci czesnego w pierwszym miesiącu 0 zł dla rodziców dziecka, którzy są zainteresowani naszą ofertą i podpiszą umowę na usługi żłobkowe.
3. Rodzice przekazujący kupon rabatowy otrzymają również rabat w postaci upustu na czesne w żłobku na pobyt dziecka, w wysokości 100zł na miesiąc do końca sierpnia 2018r. lub do końca trwania umowy, jeśli nastąpi to przed 31 sierpnia 2018 r. Upust zostanie potwierdzony pisemnym aneksem do umowy na usługi żłobkowe.
4. Samo przekazanie kuponu rabatowego nie upoważnia do upustu w czesnym. Upust obowiązuje dopiero po skutecznym poleceniu czyli podpisaniu umowy przez rodziców posiadających kupon rabatowy „czesne w pierwszym miesiącu 0 zł”.
5. W sytuacji, gdy kupon rabatowy zostanie przekazany więcej niż jednej zaprzyjaźnionej rodzinie
– wysokość obniżki czesnego wynosi 100zł miesięcznie przy pierwszym skutecznym poleceniu żłobka oraz 50 zł miesięcznie przy kolejnych skutecznych poleceniach.
6. Każda z osób, która okaże kupon rabatowy będzie mogła skorzystać z promocji „czesne w pierwszym miesiącu 0 zł” w terminie trwania promocji.
7. Promocja trwa od 1 września 2017r. do 30 listopada 2017 r.
8. Rodzic z kuponem rabatowym „czesne w pierwszym miesiącu 0 zł”, aby wziąć udział w promocji, zobowiązany jest podpisać umowę w terminie trwania promocji, czyli najwcześniej w dniu 1 września 2017r., a najpóźniej 30 listopada 2017r.
9. Rodzice, którzy przekazali kupon rabatowy zostaną objęci upustem czesnego w wysokości adekwatnej do ilości skutecznych poleceń. Upust obejmie najbliższy okres rozliczeniowy, który będzie następował po podpisaniu umowy przez okazicieli kuponu promocyjnego.
10. Aby otrzymać kupon należy na adres info@zlobek-przedszkole.opole.pl wysłać e-mail z prośbą o przesłanie kuponu rabatowego i krótką informację o akceptacji regulaminu promocji. Kupon można wydrukować lu przesłać do zainteresowanych rodziców drogą elektroniczną.
11. Każdy rodzic będzie miał nadany indywidualny kod tak, aby w łatwy sposób zweryfikować kto polecił nas i komu przysługuje upust. Kupony będą załącnzikeim do umów nowych rodziców w żłobku.
12. Ilość miejsc objętych promocją jest ograniczona i decyduje kolejność podpisanych umów.
13. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia promocji w dowolnym momencie.
Razem możemy więcej!