fbpx
45-323 Opole ul. Wieluńska 21

Wyprawa przedszkolaków na Wystawę klocków LEGO

Niepubliczne przedszkole Opole

Misie, czyli jedna z naszych grupa przedszkolnych wybrała się na niesamowitą przygodę – wystawę klocków LEGO w Gliwicach – Europa Centralna!
Nasi mali odkrywcy mieli okazję poznać najważniejsze budowle z klocków LEGO i zostać prawdziwymi architektami!  Podziwialiśmy z bliska repliki słynnych miejsc z całego świata, a maluchy wykazały się niesamowitą kreatywnością i pomysłowością w konstruowaniu swoich własnych dzieł architektonicznych.
Zabawa klockami to nie tylko świetna rozrywka, ale też doskonała forma rozwoju dla naszych przedszkolaków!  Dzięki niej dzieci rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową oraz usprawniają procesy poznawcze, takie jak pamięć, uwaga, percepcja, spostrzegawczość i umiejętność kontroli.
Przedszkolaki nie tylko świetnie się bawiły, ale również korzystały z ogromnych korzyści edukacyjnych, które daje im zabawa klockami.
W maksymalny sposób wspieramy rozwój wyobraźni przestrzennej, umiejętności planowania i konstruowania, co będzie miało znaczący wpływ na ich przyszły rozwój!
Dziękujemy organizatorom Wystawy klocków LEGO za niezapomniane doświadczenie i zapewnienie naszym Misiom takiej radości!.