fbpx
45-323 Opole ul. Wieluńska 21

Niepubliczne Przedszkole Paprotka - nauka języka angielskiego

Wprowadzamy dzieci w świat języka obcego już wprzedszkolu

W naszym przedszkolu wprowadzamy dzieci w świat języka angielskiego w naturalny sposób, bowiem dążymy do tego, aby ten stał się od najmłodszych lat częścią ich codziennego życia. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po pół godziny i prowadzone są w formie zabawy, śpiewania piosenek, opisywania obrazków. W celu wprowadzenia i utrwalenia słówek i zwrotów wykorzystujemy także, w miarę możliwości, sytuacje z życia codziennego (zabawy indywidualne, posiłki, spacery itp.)
Podczas zajęć ograniczamy używanie języka polskiego do niezbędnego minimum. Koncentrujemy się głównie na nauczaniu sprawności słuchania i mówienia. Dzieci osłuchują się z brzmieniem języka angielskiego oraz reagują na proste polecenia i pytania, konstruują proste wypowiedzi, śpiewają piosenki i opowiadają historyjki obrazkowe.

Przedszkole, to doskonały czas na poznawanie nowego języka

Dzieci wykazują wielki zapał i ciekawość świata, są pozytywnie nastawione do naśladowania i poznawania nowych rzeczy. Te cechy pozwalają im na szybkie i łatwe uczenie się języka angielskiego.
Zajęcia z języka angielskiego w naszym przedszkolu prowadzi Pani Magdalena Dyla.