Żłobek Opole

Szanowni Państwo,

Przygotowaliśmy ofertę usług, która, w naszej ocenie, w największym stopniu jest zgodna z aktualnymi potrzebami rodziców. W warunkach dynamicznie zmieniającej się sytuacji rodzin, które korzystają z naszych usług jesteśmy gotowi codziennie w sposób profesjonalny i rzetelny świadczyć usługi na najwyższym poziomie jakości od ponad trzech lat. Zdajemy sobie sprawę jak trudnym zadaniem jest sprostać wysokim wymaganiom związanym z tworzeniem miejsca bezpiecznego, radosnego, edukacyjnego oraz zapewniającego zdrowy pobyt maluszka.

Współpracując ściśle według oczekiwań naszych usługobiorców, świadczymy bezpośrednią pomoc doradczą, proponujemy szeroki pakiet edukacyjny, całodzienne wyżywienie na najwyższym poziomie oraz bezpieczne i higieniczne warunki pobytu.

Dziś posiadając już wiele cennych doświadczeń związanych z prowadzeniem działalności związanej z opieką nad dziećmi do lat trzech, jesteśmy wyspecjalizowaną jednostką z bogatym zapleczem oraz wykwalifikowaną kadrą w pełni zaangażowaną w tworzenie miejsca wyjątkowego dla naszych podopiecznych.

Promocja „Razem Raźniej”.

Drodzy Rodzice Maluchów uczęszczających do naszego żłobka! Od 1 września 2017r. rusza promocja „Razem Raźniej”. Rodzice polecający skutecznie naszą placówkę otrzymują za każdą [...]

Urząd Miasta Opola udziela dotacji celowej na dziecko objęte opieką w żłobku w wysokości 650zł/miesiąc.

Dofinansowanie przysługuje rodzicom dzieci zamieszkujących teren miasta Opole.

Niepubliczny Żłobek Paprotka na podstawie umowy dot. realizacji praktyk zawodowych dla studentów
Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu jest palcówka szkoleniową.