fbpx
45-323 Opole ul. Wieluńska 21

Witamy na stronie Przedszkola Paprotka

Szanowni Państwo,

Przygotowaliśmy ofertę usług, która, w naszej ocenie, w największym stopniu jest zgodna z aktualnymi potrzebami rodziców. W warunkach dynamicznie zmieniającej się sytuacji rodzin, które korzystają z naszych usług jesteśmy gotowi codziennie w sposób profesjonalny i rzetelny świadczyć usługi na najwyższym poziomie jakości od ponad trzech lat. Zdajemy sobie sprawę jak trudnym zadaniem jest sprostać wysokim wymaganiom związanym z tworzeniem miejsca bezpiecznego, radosnego, edukacyjnego oraz zapewniającego zdrowy pobyt maluszka.

Współpracując ściśle według oczekiwań naszych usługobiorców, świadczymy bezpośrednią pomoc doradczą, proponujemy szeroki pakiet edukacyjny, całodzienne wyżywienie na najwyższym poziomie oraz bezpieczne i higieniczne warunki pobytu.

Dziś posiadając już wiele cennych doświadczeń związanych z prowadzeniem działalności związanej z opieką nad dziećmi do lat trzech, jesteśmy wyspecjalizowaną jednostką z bogatym zapleczem oraz wykwalifikowaną kadrą w pełni zaangażowaną w tworzenie miejsca wyjątkowego dla naszych podopiecznych.

Z wyrazami szacunku
Bogumiła Masłowska

Aktualności

Przedszkole Niepubliczne Opole

Szanowni Rodzice

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom od miesiąca września istnieje w naszej placówce możliwość opieki nad Waszymi pociechami na godziny. Czesne tylko 10zł/h Pozostajemy do Państwa dyspozycji [...]